Pluginy

TAB REBORN

Instalace

Nejprve si připravíme server, s FTP účtem. Nainstalujeme plugin TAB REBORN. Tento plugin sám používám, má plno možností a je suprový.


Funkce (cituji ze stránky)

 • Nastavení header/footer pro hráče (na svět, pro skupinu permissí, pro hráče) (Podporováno placeholders a animace)
 • Možnost nastavit prefix/suffix v name tags pro hráče (není omezený limit pokuď config je zapnutý) (na svět, pro skupinu permissí, pro hráče (Podporováno placeholders a animace)
 • Možnost nastavit prefix/suffix v tablistu (není omezený limit) (Podporováno placeholders a animace)
 • Je možnost nastavit číslo vpravo od nicku, Odkaz na obrázek (ping, umrtí, životy, nebo tvůj vlastní vybraný placeholder)
 • BossBar zprávy (Podporováno placeholders, animace, možnost již na 1.8.9+, ale multiple BossBars podporováno na 1.9+ serverech)
 • PlaceHolderAPI support
 • Srovnávání pro hráče v tablistu, (podle skupin/groupek, PermissionsEx, LuckPerms, GroupManager, PowerfulPerms, UltraPermissions)
  Pro daný svět, pro daného hráče
 • Plná synchronizace, neovlivní vůbec TPS.
 • A další další další super funkce..

Konfigurace

Restartujeme celý server, aby se načetl celkový plugin. Následně otevřeme FTP a složku /plugins/TAB/config.yml . Dám Vám rady které sám používám, popřípadně se koukněte na stránku pluginu, viz nahoře. Pro nastavení tabulky si najdeme header a footer, Odkaz na obrázek, a následně si to nastavíme podle sebe, příklad Odkaz na obrázek. Header znamená vršek tabu, takže toto Odkaz na obrázekFooter znamená spodek tabu, takže toto Odkaz na obrázek. Můžeme do tabulky dát i animace a další funkce, opět se můžete kouknout na hlavní stránku pluginu


Srovnávání

Najdeme si v /plugins/TAB/config.yml group-sorting-priority-list:, zde napište svůj seznam skupin / groupek které používáte po které se to má řadit, příklad u mě je největší admin, nejmenší default, Odkaz na obrázek.


Tabprefix, tagprefix

Najdeme si v /plugins/TAB/config.yml Groups: Odkaz na obrázek, následně nastavíme pro jakou skupinu / groupku to chceme, tudíž na obrázku je groupka Owner, v mém případě to změníme na admin, takže pro groupku admin bude platit to níže, tudíž toto Odkaz na obrázek header a footer je vlastní tabulka pro tuto danou skupinu, v mém případě to nechceme, tudíž to vymažem. a máme tam pouze tabprefix a tagprefix, tabprefix ( Odkaz na obrázek ) je prefix v tabulce, a tagprefix ( Odkaz na obrázek ) je nad hráčem ve hře, viz obrázky. Následně to nastavíme, v mém případě opět ZDE Odkaz na obrázek.


AFK systém

Pro toto potřebujeme plugin EssentialsX, návod je v přípravě. Jakmile plugin EssentialsX zaznamená že jste AFK, tudíž v EssentialsX auto-afk: je defaultně 300s, tudíž za 300s když Vás tento plugin zaznamená AFK, v tabulce se ukáže že jste AFK, pokuď tuto funkci chcete stačí pod danou skupinu přidat toto ( Odkaz na obrázek ), vypadá to následovně takto ( Odkaz na obrázek ), a takto ( Odkaz na obrázek ).

Doufám že ti tento článek pomohl.

 

 

Podobné Články