Pluginy

ChatFormat

Instalace

Nejprve si připravíme server, s FTP účtem. Nainstalujeme potřebný plugin na permisse, PermissionsEX nebo LuckPerms. Návod k jeho užití naleznete ZDE. Další co budeme potřebovat tak je plugin Vault. No a naposled nainstalujeme plugin v naším případě tento ChatFormat.


Konfigurace

Restartujeme server, aby se vše načetlo a aktivovaly se nám naše pluginy. Následně se připojíme na FTP a půjdeme do složky /plugins/ChatFormat/config.yml. Následně scrollneme níže a všimnime se textu ZDE ( Odkaz na obrázek ). default_format já osobně nepoupravuji, koukněme se dole, pod text groups: Máme tam groupku default, a platí pro tuto groupku tento formát ( Odkaz na obrázek ), zkusme to trochu poupravit.

V mojím případě používám tento design: format: ‘ &7{PLAYER_NAME} &8» &7{MESSAGE}’. Následně napíšeme do chatu /chatformat reload aby se znovu-načetl tento plugin, nebojte tento příkaz nepožkozuje nijak plugin, pokuď nepoužíváte /reload. Následně se tedy projeví změny a v naším případě pro groupku default jsme nastavili tento formát ( Odkaz na obrázek ), takhle pokračujeme dál v nastavení. A hotovo! Toť vše! Doufám že ti tento článek pomohl.

Podobné Články